Bizi Arayın: 444 7 633

Zayıflama Yöntemleri

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Bayan ve Erkekler istenmeyen bölgelerde oluşan yağlanmaları önlemek için spor ve egzersiz yapılmasına rağmen belli bölgelerdeki yağlanmalar engellenmemektedir. Bu sebepten ötürü Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Estetik Güzellik Merkezlerinde uygulanmaktadır. Liposuction,Ultrashape,Lipoliz,Mezoterapi ve Kavitasyon gibi Zayıflama Yöntemleri uygulanarak istenilen bölgede incelme ve düzeltme mümkün olmaktadır. Estetikmed olarak Bölgesel Zayıflama Yöntemlerini İstanbul Avrupa Yakasında Mecidiyeköy Anadolu Yakasında Pendik,Ümraniye,Tuzla ve Gebze’de hizmet vermekteyiz.

Bölgesel Zayıflama 2014 Yılı Fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi için iletişim bilgilerinizi bize bırakabilirsiniz.

Liposuction Yöntemi

Bu teknik ile vücudumuzda oluşan aşırı yağ dokuları ve biriken bölgesel zayıflama gerektiren kısımlara uygulanan yöntem, yağ aldırma Bölgesel Zayıflama yapılarak vücut yağlarının tamamıyla emilmesi ile sonuca erer, liposuction yöntemi ile bölgesel kiloların yok edilmesi için ilk önce yağ alınacak bölge uzman doktorlarca yağları çözen ve sıvılaştıran solüsyon uygulanır. Daha sonra onar kanüller aracılığı ile bu gevşeyen yağ dokusu emerek çeker. Sonrasında kalça göbek karın yağları aldırma prosedürüne geçilir. Acısız bir tedavi olan liposuction yağ aldırma Bölgesel Zayıflama neticede istirahat gerektiren bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

Ultrashape Yöntemi

Yüksek dalgalı ses frekanslarıyla yapılan Ultrashape yöntemi bölgesel kiloların yok edilmesi sonuca erer. Ultrashape makinesi ile deri altı yağ tabakalarına odaklanılan yüksek frekanslı ses frekansları, yağ hücrelerinin hücre çeperlerini parçalayarak kökten tamamıyla yok olmasına neden olur. Güvenilir ve risksiz bir bölgesel zayıflama modeli olan Ultrashape ülkemizde epey yaygınlaşmaktadır.

Lipoliz Yöntemi

Lipoliz kilo verme yöntemi ile bölgesel olara yağlardan kalıcı ve tamamıyla olarak kurtulmanız mümkün olabilir. Lipoliz yöntemi ile eskisi gibi zayıf bir vücuda kavuşmak çok basit. Lipoliz ile Liposuction birbirinden farklı yöntemlerdir. Lipoliz bölgesel zayıflama programlarında yağ hücrelerini çözen ve eriten özel bir kimyasal ile yağların yoğun olarak bulduğu bölgelere uygulanarak gerçekleştirilir. Lipoliz bölgesel zayıflama tekniğinde aynı Ultrashape yöntemin de olduğu gibi yağ hücreleri parçalamaktadır. Lipoliz yönteminin Ultrashape den farkı, yağ parçalanma prosedürünün kimyasal tekniklere bağlı kalarak yapmasıdır.