Bizi Arayın: 444 7 633

Elektroterapi ile Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama ile ilgili sitemizde sürekli yeni yöntem ve uygulamaları paylaşıyoruz.Bu yazımızda sizlere elektroterapi ile bölgesel zayıflama yöntemini a’dan z ‘ye anlatacağız.

Elektroterapi nedir?
Elektroterapi, sarkık ve güçsüz kkatiyenrın toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını arttırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak ve lenfatik dolaşımı hızlandırarak incelmesini sağlayan bir teknikdir. Bu yöntem, vücuda yerleştirilen elektrotlarla doğru akım kullanılarak uygulanır.

Elektroterapi nasıl etki sağlar?
Elektroterapi bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kkatiyenrın toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını arttırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Elektroterapi programları ile yağ yakımı hızlanır, kilo verme basitleşir. Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak incelmesini sağlayan bir teknikdir. Bu yöntem, vücuda yerleştirilen elektrotlarla doğru akım kullanılarak uygulanır.

Elektroterapi ( pasif jimnastik ) bedenin kas noktalarına elektrotlarla bağlanan nettili akım veren masaj özelliği olan, kkatiyenrın çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır, metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır.

Elektroterapi cihazında kullanılan, farklı etkilere sahip 6 uygulama bulunmaktadır. her biri cilt altı dokularda farklı etkiye sahiplerdir. 8 çıkışlı 16 elektrottan oluşmaktadır.

Elektroterapi tekniğinin başarıyla uygulandığı durumlar nelerdir?
– Bölgesel yağlanmada yağ yıkımı ( lipolitik etki ),
– Cilt sarkmasında toparlanma ( sıkılaşma ),
– Vücut yağ oranının azaltılması,
– Yağ birikimlerinin azaltılması,
– Gevbiçimiğin giderilmesi,
– Vücudun biçimlendirilmesi,
– Birikmiş sıvıların azaltılması ve drenajı,
– Dolaşım sorunluluğu bulgularının azaltılması,
– Kas spazmlarının giderilmesi,

Bir Cevap Yazın