Bizi Arayın: 444 7 633

Coolfit ile Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama ile ilgili birçok yöntem mevcut.Bunlardan bir tanesi de Coolfit ile bölgesel incelmedir.Ağrısız ameliyatsız,sorunsuz ve hızlı olarak sonuçları alabilirsiniz.Bu sistemin en güzel özelliklerinden bir tanesi de kesinlikle sonuçların kalıcı olmasıdır.Bu sebeple yeni çıkmasına rağmen kadınların yoğun şekilde tercih ettiği bir yöntem olmuştur.Siz de eğer Coolfit bölgesel zayıflama hakkında yeterince bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki makalemizi okuyarak temel manada bilgi sahibi olabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.Coolfit ile hayal ettiğiniz kilolara ulaşarak istediğiniz o ince ve hoş görünüme kısa sürede hızlıca sahip olabilirsiniz.

Coolfit ile Bölgesel Zayıflama

Coolfit ile Bölgesel Zayıflama

CoolFit (CoolSculpting), vücutta yıllar arasında oluşup diet ve spor ile atılamayan bölgesel yağlanmalarda  yağ dokusunda %20 – %40 oranında düşüş veren, ameliyatsız bir bölgesel incelme teknolojisidir.

18 yaş sonrası bay ve bayanlarda, bilhassa günlük hayat akışlarından taviz vermek istemeyen şahıslarda tercih edilen, anestezi yahut cerrahi bir işlem gerektirmeyen, tek uygulamalı bir işlemdir. Cerrahi bir atılım ve iyileşme süreci gerekmediğinden, hasta ve doktor açısından sorunsuz ve pratik bir tedavi yöntemidir. En önemlisi de sonuçlarının kalıcı olmasıdır.

Bölgesel incelme amaçlı Zeltiq CoolSculpting tedavisi,

noninvaziv (cerrahi atılım ve anestezi bulunmamaktadır)

FDA onaylı,

tek seanslı (her bölge için 1’er saat),

ten ve adale yapılarını koruyup yalnızca yağ dokusuna tesir eden,

tedavi öncesi ve sonrasında ilaç, diet, korse vb. hususi bir hazırlık gerektirmeyen,

yağ hücrelerini küçülterek değil, yokederek tesir eden,

sonuçları kalıcı olan,

bir soğuk lipoliz uygulamasıdır.

Uygulama türü :

işlem bölgesi/yerleri, doktorunuz vasıtası ile belirlendikten sonra, cildin korunması için yaş mendil gibi koruyucu hususi bir materyal ile kaplanır.

Cihazın uygulama başlığı ilgili bölgeye yaklaştırılır ve bundan sonrası kendiliğinden ilerler: hafif bir vakum ile ten derialtı yağ dokusu uygulama başlığının haznesi içine çekilir ve bir saat sürecek tedavi başlar. işlem esnasında ilgili yağ tabakası kontrollü bir biçimde soğutulur.

Soğutulan yağ hücrelerinde 3 hafta arasında yapısal değişiklikler başlar. Değişime uğrayan yağ hücreleri iki ay arasında lenf sistemi yoluyla vücuttan atılır.

Gözle görünür sonuçlar, insana göre değişmekle beraber, çoğunlukla 2-4 ay arasında ortaya çıkar. Yağ dokusu % 20-40 arasında yokedildiği için netice kalıcıdır.

 

Bir Cevap Yazın