Bizi Arayın: 444 7 633

Bölgesel Zayıflama için Vucüt Mezoterapisi

Kadınların güzellik uğruna yaptıklarını anlatmak için sayfalarca yazı yazsak bitiremeyiz.Bu kadar çok işlem yaptıran kadınlar için,bu işi kolaya dökmek için çok fazla pratik uygulama mevcut.Bunlardan bir tanesi de vücut mezoterapisidir.Siz de yaza formda bir görüntüyle girmek istiyorsanız,bölgesel yağlarınızı atıp istediğiniz hoş görüntüye ulaşmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vücut Mezoterapisi

Vücut Mezoterapisi

 

Kilo vermek ayrı konu lakin bir de sellülit meselesi mevcut ki, zayıflamak, onlardan kurtulmaya yetmiyor. Bazı kişilerin ise üst bedenleri, beli incecik olmaktadır.Lakin bacaklarında mühim bir yağ birikiyor. Kilo verdikçe yüzleri küçülüyor, kaburgaları çıkıyor, lakin kalçaları yerli yerinde duruyor. Böyle hallerde size mezoterapi yaptırmanızı tavsiye edebilirim.

Mezoterapi oldukça çok alanda kullanılsa da, maksimum, bölgesel incelme ve sellülit tedavisi için istenir. Mezoterapi nedir diye soracak olursanız; 4 mt. lik iğnelerle ten altına ilaç verilmesidir. Bölgesel incelme ve sellülit için, {deri|ten} altına lipolitik, yağ eritici, dolaşım düzenleyici maddeler, enginar özü, tonüs kuvvetlendirici, sellülit durdurucu ilaçlar enjekte edilir. Enjeksiyonlar 2 cm. ara ile yapılmaktadır.

Selülit’e sebep olan yağ hücreleri normal değildir. Bunlar özelliğini kaybetmiş, arasında su toplayan ve sertleşen dokulardır. Kilo vermek onları yerinden kıpırdatamaz. Mezoterapi ile enjekte edilen maddeler, sellülit’e sebep olan, bozulmuş yağ hücrelerini parçalayıp rahatlatırlar. Böylece yağ hücreleri yine normal hale gelirler. Bu arada diyet ve spor yapılırsa, yağlar enerjiye dönüştürülüp vücuttan atılır. Giderek sellülit’li bölgeler incelir, gövde normal ölçülerine döner ve ciltteki pürüzler kaybolur.

Bölgesel zayıflama için vücut mezoterapisi yaptırmanın sellülit ve birçok açıdan size faydası olduğunu bu makalemizden anlamış bulunuyorsunuz.Siz de eğer vücut mezoterapisi yaptırmak istiyorsanız sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.Ayrıca yazının haricinde vücut mezoterapisi hakkında aklınıza takılan sorular varsa bunları öğrenmek için de bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın