Bizi Arayın: 444 7 633

Basit Jimnastik İle Zayıflama

Yurtdışında çok kilolu olmak bir global sorun iken son yıllarda ülkemizde de malesef bu sorun hatsafhaya ulaşmış durumdadır.İnsanlar hazır yiyecekler yeyip,hareketsiz bir yaşam sürdürüyorlar.Bu nedenle fazla kilo almak da kaçınılmaz oluyor.Bu yazımıda basit jimnastik hareketleri ile yani pasif jimnastik ile bölgesel zayıflamadan bahsedeceğiz.Zayıflamanın en temel ana kriteri spor yapmak ve düzgün beslenmektir.Biz bu yazımıda spor kısmına değineceğiz.

Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Yapacağımız bu pasif jimnastiğin faydaları nelerdir ?

Jimnastik size spor dolu ve hareketli bir yaşam sunacak.Dengeli beslenme ile kilo vereceksiniz.Pasif jimnastik kilo verme ile boşalan yağ hücrelerinin ve bölgelerin daha sıkı olmasını sağlayacaktır.Ayrıca bu uygulamayı sürekli hale getirdikten sonra vücutta oluşan kireçlenme ve selülite de iyi gelecektir.Çünkü kan dolaşım hızınızı artıracak olan bu işlemler size sadece kilo vermeyi değil sağlınızı da kazandırıyor.

Kilo verebilirmiyim ?

Elbette size kilo verimini sağlayacaktır.Fakat unutulmaması gereken bir nokta vardır.O da şudur ki,mutlaka düzenli beslenme ve istikrardır.

Bir yan etkisi varmıdır ?

Bilinen herhangi bir olumsuz yönü yok.Ancak uzman doktorlar kalp ritmi bozuk olan kişilere bu uygulamayı kullanmalarını önermiyor.

Son olarak ise şu söylenmelidir.Uunutmayınız ki ideal kiloyu korumak çok zayıf olmaktan daha iyidir.Çok zayıf olucam diye vücudunuzu zorlamayın.Vücudunuzun ideal kilosuna gelmesini ve bunu korumayı sağlayın.

Bir Cevap Yazın